JESTEŚMY TU
BY CI POMÓC!

PAWEŁ ZDEBSKI

CrossFit Level 1 Trainer

Od najmłodszych lat jest związany ze sportem. W wieku 8 lat zaczął przygodę z piłką nożną, potem pojawiła się zajawka na siłownię. Miłośnik biegów survivalowych, jazdy na snowboardzie, a od dwóch lat Crossfitu. Absolwent Kuźni Trenerów, dzięki której pogłębił wiedzę z zakresu treningu personalnego i technik mobility. Świeżo upieczony posiadacz certyfikatu Crossfit Level 1, dlatego jego mocną stroną jest znajomość metodyki nauczania wielu technik i łatwość przekazywania wiedzy. Przykłada dużą uwagę do bezpieczeństwa podopiecznych i jakości wykonywania przez nich ćwiczeń. Nadal pogłębia swoją wiedzę, motywuje do intensywnej pracy i zaraża pozytywną energią.

KAMIL WOŹNY

CrossFit Level 1 Trainer

Przez ponad 10 lat trenował kulturystykę oraz sporty siłowe. 2 lata temu zamienił siłownie na box Crossfitowy i od tego czasu rozwija swoją wiedzę w tej dziedzinie. Podczas zajęć potrafi skorygować najmniejszy błąd. Zawsze czuwa nad poprawnością oraz bezpieczeństwem wykonywanych ćwiczeń.

MATEUSZ MIŚKOWIEC

CrossFit Level 1 Trainer

Posiadacz międzynarodowej licencji instruktora kitesurfingu oraz snowboardu. Poza tym instruktor wakeboardu oraz squasha.

Związany ze sportem od najmłodszych lat. Przez 6 lat zawodnik klubu piłki ręcznej. Swoją przygodę z CrossFitem rozpoczął 2,5 roku temu i od razu się w nim zakochał. Według niego CrossFit to idealne przygotowanie do każdego sportu. Wieloletnie doświadczenie instruktorskie, które zdobył podczas szkoleń prowadzonych na całym świecie sprawia, że zajęcia z nim są zawsze merytoryczne. Ogromną uwagę przykłada na technikę, a doskonały pokaz podpiera dużą liczbą różnorodnych ćwiczeń.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, dzwoń śmiało!535 080 123